mantolama konferansı

4. KONUT YÖNETİCİLERİ MANTOLAMA KONFERANSI

Konut yöneticilerinin mantolama ile ilgili sorularına cevap bulmaları ve uygulama sürecinin başından sonuna kadar gereksinim duyacakları tüm çözüm ortaklarına bir arada ulaşmaları amaçlanan 4. Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansı GNYAPI tarafından 10 Ocak tarihinde İstanbul Marriott Hotel Asia’da gerçekleştirildi. Yalıtım sektöründe konut yöneticilerini sektör profesyonelleri ile buluşturan tek platform olan Konut Yöneticileri Konferanslarında bu yıl da Türkiye’nin öncü üretici ve kuruluşları ile mantolama kararı almış konut yönetimleri buluşturularak etkin bir organizasyona imza atıldı. 

460 konut yöneticisinin katılımıyla gerçekleştirilen 4. Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansı, katılımcılara mantolama sürecinde ihtiyaç duyacakları birçok ürün, uygulama ve katılımcılara özel ödeme seçeneklerini bir arada sunarak konut yönetimlerinin beğenisini kazandı.

Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği İZODER’in bu yıl da desteklediği 4. Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansı’nın açılış konuşmasını Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Erdal Çalıkoğlu yaptı. Saint-Gobain Weber ve Filli Boya konferansın ürün sponsorları, Şekerbank ise tek finans sponsoru olarak konut yöneticilerini ürün ve hizmetleri hakkında bilgilendirdiler.

İZODER Teknik Uzmanı Güneş Yüzügür “İZODER ile Mantolama Hakkında” sunumunu gerçekleştirerek yalıtım tüketicilerine güncel veriler doğrultusunda ışık tuttu. Saint-Gobain Weber Türkiye Ürün Yöneticisi Çağrı Ersöz, gerçekleştirdiği sunum ile katılımcıların “Weber Maxitherm Mantolama Sistemi” hakkında detaylı bilgiye sahip olmalarını sağladı. Betek Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gülay Dindoruk ise sunumu ile “Capatect Isı Yalıtım Sistemi” hakkında tüketicileri bilgilendirirken, uygulama sponsorluğunu üstlenen Filli Boya, konferans esnasında gerçekleştirdiği mantolama uygulaması ile katılımcıların mantolama uygulamasının her aşamasını görmesini sağladı ve teknik gereklilikler ile ilgili bilgilendirdi. Şekerbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, EKOkredi ürünüyle ilgili bir sunum gerçekleştirerek sadece konferans katılımcısı konut yöneticileri ve projelerine özel 30 ay vadeli, sıfır faizli kredi imkanının müjdesini verdi. 

GNYAPI yetkililerinin yıl içerisinde gerçekleştirdikleri incelemeler sonucunda mantolama sürecini yürüten konut yönetimlerinin en çok ihtiyaç tespiti, karar alma, teklif toplama ve firma seçimi konularında problem yaşadıkları tespit edildiğinden Güney Yapı Yönetim Kurulu Başkanı A. Bülent Güney, “Mantolama Kararında Dikkat Edilmesi Gerekenler” konulu bir sunum gerçekleştirerek konut yönetimlerine karşılaşabilecekleri riskler ve çözümleri ile ilgili bir yol haritası çizdi.

Konferans sonunda gerçekleşen çekilişte, katılım gösteren konutlar arasında yer alan Birlik Sitesi, Çamdibi Apartmanı, Melisa Apartmanı, Yahya Kaptan Yerleşkesi E1 Blok ve Mehmet Akif Ersoy Apartmanı mantolama uygulamalarında %25, Umut Apartmanı ise %50 indirim hakkı kazandı. 

 

Kaynak : https://www.gnyapi.com.tr/mantolama-konferansi

Etiketler : konut yöneticileri konferansı, gnyapı, konut konferansı
Site Haritası Hakkımızda Konferans 2016 Konferans 2015 Konferans 2014 Konferans 2013 Konferans 2012 Basında Konferans Bize Ulaşın Sitemap
Başvuru Formu Katılımcı Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.