2.konut yöneticileri konferansı

2. KONUT YÖNETİCİLERİ KONFERANSI

Isı yalıtımı sektörünün en önemli aşaması olan uygulama alanında son üç yıldır üst üste kazandığı ödüllerle dikkat çeken Güney Yapı, 10 Ocak tarihinde "Değişim ve Dönüşüm" teması altında ikincisini düzenlediği ve özellikle son dönemde tartışmalara neden olan kentsel dönüşüm projelerinin tümüyle hayata geçebilmesi için gerekli görülen uzun sürecin de ele alındığı "Konut Yöneticileri Konferansı"na toplamda 280 konut yöneticisinin katılımıyla The Green Park Hotel Bostancı'da gerçekleştirdi.

Güney Yapı Yönetim Kurulu Başkanı A. Bülent Güney, sektördeki liyakatsizliğe dayalı iş yapış biçimlerinden yeterince muzdarip olmuş tüketicileri bilinçlendirme ve doğru uygulamanın ne anlama geldiği konusunda sektörü aydınlatmanın bu konferansların temel amacı olduğunu belirtti. Hizmet kalitesi seviyesinde çok fazla sıkıntısı olan ısı yalıtımı uygulama sektörüne kurumsal ve yenilikçi bir anlayışı getirmek hedefiyle 2008 yılında kurulan ve 2013 itibariyle 53 teknik personeli, 350'nin üzerinde usta ekibi ve 28 araçlık filosu ile sektörde çözüm ve güven arayışı içinde olan tüketicilerin ilk tercihi haline gelen Güney Yapı, sadece 2012 yılında gerçekleştirdiği 485 bin metrekarelik ısı yalıtımı uygulamasıyla üçüncü kez kazandığı Türkiye birinciliği ödülünü, Polisan Profesyonel Grubu Satış ve Kanal Destek Müdürü N. Azade Yazgan'ın elinden aldı.

Konferansın sürprizi, Güney Yapı'nın, 2013'ten itibaren yoluna kurumsal bir firma olmanın gereği olarak gördüğü markalaşma sürecine uygun olarak, "Güven" kelimesinin ilk ve son harflerinden oluşturduğu yeni markası "GNYAPI"yı ilk defa bu gecede müşterileriyle ve kurumsal paydaşlarıyla paylaşması oldu. 31 Mart 2013 tarihine kadar sürecek olan bir kampanyanın ilk kez duyurulduğu konferansta, söz konusu tarihe kadar anlaşması yapılacak projelerde ısı yalıtımı uygulamalarını 2012 fiyatlarıyla yaptırabilme, 10 yıl garantili Exelans Macro ayrıcalığını fiyat farkı ödemeden yaptırabilme, Finansbank’tan 18 ay yerine 24 ay faizsiz ve dosya masrafsız kredi kullanabilme ve yakında kanuni bir zorunluluk haline gelecek olan Enerji Kimlik Belgesi bedelinde yüzde 50 indirim fırsatlarından yararlanma imkanları hakkında bilgi verildi.

Konferansa katılım gösteren Güney Yapı müşterileri arasında yapılan çekilişle 3 siteye yüzde 50 indirimli ısı yalıtımı yaptırabilme hediyesi verildi. Çekiliş sonucu hediye kazanan Üsküdar Ekşioğlu Çağdaşkent Sitesi, Gebze Megakent Sitesi ve Tuzla Cumhuriyet Sitesi yöneticileri hediye çeklerini alırken, Güney Yapı gibi kurumsal ve lider bir firmadan bu ödülü kazanmanın kendilerini çok mutlu ettiğini belirttiler.

 

2.KONUT YÖNETİCİLERİ KONFERANSI VİDEOLARI

   

GNYAPI Yönetim Kurulu Başkanı A. Bülent GÜNEY     İZODER Genel Sekreteri R.Mehmet Fertan

Yeni Markanız GNYAPI ve Sunduğu Yenilikler               Yeni Yaşam Standardı "İZOLASYON"

 

   

GNYAPI Şirket Avukatı Hasan Can ÖZDİŞ                   POLİSAN Satış Kanal Md. N.Azade YAZGAN

Isı Yalıtım Uygulamalarında Hukuki Süreç                      Home Cosmetics Ürünleri ile Kalite ve Estetik

 

   

FİNANSBANK P. Ürünler Md.Yrd. Erdem EROL         EVD Genel Müdürü Ergin KORAY

Yalıtım Kredileri                                                                Binalarda Enerji Verimliliği

 

   

Orta Siteler Huzur Apt. Yöneticisi Taner KÖLEŞ          3 Binaya %50 İndirim Çekilişi

GNYAPI Deneyimi

 

konferans 2013 fotoğrafları

 

Etiketler : konut yöneticileri konferansı, gnyapı, konut konferansı
Site Haritası Hakkımızda Konferans 2016 Konferans 2015 Konferans 2014 Konferans 2013 Konferans 2012 Basında Konferans Bize Ulaşın Sitemap
Başvuru Formu Katılımcı Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.