6.konut yöneticileri konferansı hakkında 2017

6. KONUT YÖNETİCİLERİ MANTOLAMA KONFERANSI HAKKINDA

Bu yıl 6.sı düzenlenen Geleneksel Konut Yöneticileri Konferansı ile GNYAPI, ısı yalıtımı konusunda üstlendiği bilinçlendirme misyonu ile mantolama sürecinde karşılaşılabilecek sorunlar ve İhtiyaç tespiti, karar alma süreci, teklif süreci, yöneticileri bekleyen riskler, fiyat değerlendirme, uygulama süreci, ödeme süreci gibi alınması gereken önlemler ile ilgili siz değerli apartman yöneticilerini ve daire sakinlerini bilgilendirmeye devam ediyor.

14 Ocak 2017 tarihinde Ataşehir Marriott Hotel Asia’ da  gerçekleştirilecek konferans ile “Mantolama enerji tasarrufu sağlar mı?” “ Yüksek enerji tasarrufu elde etmek için nasıl mantolama yapmalıyız?” gibi sizi meşgul eden tüm soruların cevapları ile ” Enerji Verimliliği Yasası” devlet yetkilileri, alanında uzman akademisyenler ve sektör liderleri  tarafından 6. Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansında tartışılacak. Mantolama sürecine dair tüm merak edilenlerin alanında uzman profesyoneller tarafından cevap bulduğu bu konferans ile her şey artık daha net!

Konferansta  her yıl olduğu gibi bu yıl da katılımcıları büyük hediyeler bekliyor… Bu yılın büyük ödülü  Hyundai  İ10....  Öte yandan çekilişle bir iPhone 7 ve bir iPad Air 2 tablet kazanma şansı  ve katılımcı binalara mantolama bedelinde 3 adet %25 -  1 adet %50 indirim çekilişleri ile katılımcılara fırsatlar sunuyor.

Sektörün en kaliteli malzemelerini üreten firmalardan Filli Boya ve sizin için en özel ödeme seçeneklerini sunmaya hazırlanan Şekerbank ve Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği İZODER ’in de katılım sağlayacağı  bu konferansta siz de yerinizi alın!

Mare Motivasyon’un eğlendirirken düşündüren skeçleri ve uzmanların katılımı ile gerçekleştirilecek 6. Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansı’na davetlimizsiniz…

Yoğun talep nedeniyle, en kısa sürede katılım durumunuz ve beraber katılım göstereceğiniz daire sakinlerinin isim ve telefon numarasını GNYAPI müşteri ilişkileri sorumlularına bildirmeniz gerekmektedir.

 

*Çekilişte verilecek Hyundai  İ10 otomobilin tüm vergileri GNYAPI tarafından ödenmektedir.

 

6.konut yöneticileri konferansı 2017

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler : konut yöneticileri konferansı 2017, 6.konut yöneticileri konferansı, mantolama konferansı
Site Haritası Hakkımızda Konferans 2016 Konferans 2015 Konferans 2014 Konferans 2013 Konferans 2012 Basında Konferans Bize Ulaşın Sitemap
Başvuru Formu Katılımcı Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.