5.Konut Yöneticileri Konferansı

YALITIM VE ENERJİ SEKTÖRÜ “KONUT YÖNETİCİLERİ MANTOLAMA” KONFERANSINDA BULUŞTU
Konut yöneticilerini sektör profesyonelleriyle buluşturan TEK PLATFORM!

GNYAPI, “Mantolama” Konferansı İle Her Yıl Daha Çok Bina Yönetimini Bilgilendiriyor…

Yaşadığımız konutlarda ısıtma ve soğutma giderlerinde tasarruf, enerji verimliliği, ısı yalıtım, konutların ömrünü uzatmak, değerini arttırmak, sağlıklı bir yaşam için yaşanabilir kentler yaratma hedefiyle konut yöneticilerini sektör profesyonelleriyle buluşturan ve GNYAPI tarafından her yıl düzenlenen “Konut Yöneticileri Mantolama” Konferansı’nın 5’cisi bu yıl Marriott Hotel Asia’da gerçekleştirildi. 5. Konut Yöneticileri Mantolama Konferansı’nda enerji, çevre ve ısı yalıtımın birbirinden önemli isimleri ile mantolama kararı almış konut yöneticileri bir araya geldi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü Genel Müdürü Selami Merdin başta olmak üzere, Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ertuğrul Şen, Güney Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Güney ve Türkiye’nin lider ve öncü üretici firmaları Filli Boya, Saint – Gobain Weber, Polisan yetkilileri ve yalıtım sektörüne finans alanında getirdikleri yenilikçi çözümleri ile Şekerbank Perakende Bankacılık Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk birer konuşma yaparak konut yöneticilerini ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirdiler.  

680 konut yöneticisinin katılımıyla gerçekleştirilen “5. Konut Yöneticileri Mantolama” Konferansı, katılımcılara mantolama sürecinde ihtiyaç duyacakları birçok ürün, uygulama ve katılımcılara özel ödeme seçeneklerini bir arada sunarak konut yöneticilerinin beğenisini kazandı.

Konferans, Güney Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Güney’in açılış konuşmasıyla başladı. Isı yalıtımın konutlarda ısı yalıtımın ideal bir şekilde uygulanması ile  enerji tüketimi ve doğalgaz faturalarında %50’ye varan oranlarda tasarruf elde etmek ve sonrasında da kazandıran yatırıma dönüşmesini sağlamak mümkün. Bu noktada GNYAPI, yalıtımlı konutların daha değerli, konforlu, sağlıklı ve güvenli olduğunu kamuoyuna anlatmayı sürdürecektir. Bu misyonla gerek apartman yöneticilerinin yaşadığı sorunların çözümüne gerekse kamuda uygulama ve teşvik ile ilgili yapılması gerekenleri değerlendirerek bir ortak akıl oluşturmaya çalışacağız.

5.Konut Yöneticileri Konferansı

Güney’in ardından konuşan İZODER Teknik Uzmanı Güneş Yüzügür “İZODER ile Mantolama Hakkında” sunumunu gerçekleştirerek yalıtım tüketicilerine güncel veriler doğrultusunda ışık tuttu.

GNYAPI yetkililerinin yıl içerisinde gerçekleştirdikleri incelemeler sonucunda mantolama sürecini yürüten konut yönetimlerinin en çok ihtiyaç tespiti, karar alma, teklif toplama ve firma seçimi konularında problem yaşadıkları tespit edildiğinden Güney Yapı Yönetim Kurulu Başkanı A. Bülent Güney, “Mantolama Kararında Dikkat Edilmesi Gerekenler” konulu bir sunum gerçekleştirerek konut yönetimlerine karşılaşabilecekleri riskler ve çözümleri ile ilgili bir yol haritası çizdi.

Filli Boya Yalıtım Pazarlama Yöneticisi Bulut Şenyücel “Capatect Isı Yalıtım Sistemi” hakkında tüketicileri bilgilendirdi. Saint-Gobain Weber Türkiye Ürün Yöneticisi Çağrı Ersöz, gerçekleştirdiği sunum ile katılımcıların “Weber Maxitherm Mantolama Sistemi” hakkında detaylı bilgiye sahip olmalarını sağladı. Şekerbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, EKOkredi ürünüyle ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

5. Konut Yöneticileri Konferansı

Konferansın ikinci bölümünde Filli Boya ve Polisan kendi stantlarında mantolama uygulamaları gerçekleştirdiler. Bu uygulamalar ile konferans katılımcıları mantolama uygulamasının her aşamasını görerek teknik gereklilikler ile ilgili bilgi edindiler.

5.Konut Yöneticileri Konferansı Çekiliş Talihlileri

Konferans sonunda gerçekleşen çekilişte, katılım gösteren konutlar arasında yer alan Fatih Sitesi (Fatih), Oğuz Apartmanı (Maltepe), Onay Sitesi Anılar Apartmanı (Kadıköy) mantolama uygulamalarında %25, Bizim Evimiz Sitesi (Üsküdar) ise %50 indirim hakkı kazandı. 

5.Konut Yöneticileri Konferansı

Ipad çekilişini Kurban Düzülütaş, I phone çekilişini Arslan Çıtak, Toyota Yaris’i İbrahim Arıcan kazandı.

  5. Konut Yöneticileri Konferansı

Etiketler : 5.Konut Yöneticileri Konferansı, Toyota Yaris, %50 indirim, %25 indirim, Ipad, Iphone
Site Haritası Hakkımızda Konferans 2016 Konferans 2015 Konferans 2014 Konferans 2013 Konferans 2012 Basında Konferans Bize Ulaşın Sitemap
Başvuru Formu Katılımcı Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.